Nowa wizja motoryzacji

Chcemy sprawiedliwego traktowania, eliminacji absurdów i nowoczesnej motoryzacji

Nowa wizja motoryzacji

Sprawdź nasze kursy branżowe

• Promocja!
    Kursy

Angielski dla kierowców zawodowych

• Wykłady online
    Cena 99PLN 0 PLNKup terazZobacz DEMO!
  • Kursy

ADR

• Dostęp na 7 dni
    • Testy i Wykłady
    Cena100 PLNKup terazZobacz DEMO!
  • W przygotowaniu

Kwalifikacja wstępna C

• Testy i wykłady online
    Cena260 PLNKup terazZobacz DEMO!
  • W przygotowaniu

Kwalifikacja wstępna D

• Testy i wykłady online
    Cena260 PLNKup terazZobacz DEMO!

Tworzymy nową wizję motoryzacji

Stowarzyszenie KIEROWCA.PL to organizacja działająca na rzecz rozważnej, bezpiecznej i przyjaznej wszystkim motoryzacji. KIEROWCA.PL obserwuje, analizuje i poddaje fachowej krytyce wszystkie aspekty motoryzacyjnego życia. Celem Stowarzyszenia jest wywarcie realnego wpływu na świat motoryzacji, by był on bezpieczny oraz bardziej przyjazny dla wszystkich ludzi oraz środowiska naturalnego. Siłą każdej organizacji są ludzie. Jako Stowarzyszenie KIEROWCA.PL pragniemy skupić wszystkich tych, dla których istotną kwestią jest troska o bezpieczeństwo i kulturę motoryzacji.

Chcemy:

• Sprawiedliwości na drodze. Immunitet nie może obejmować wykroczeń w ruchu drogowym, czyniąc kierowców „równymi i równiejszymi”. Naszym celem jest walka z dyskryminacją kierowców i staranie się o sprawiedliwe prawo, zgodne z konstytucją.
  • Wyeliminować drogowe absurdy Niezrozumiałe zasady, nieadekwatne ograniczenia, zawiłe przepisy prawne są zmorą polskich dróg. Często są także przyczyną niesprawiedliwych mandatów.
  • Nowoczesnej motoryzacji. Nowa wizja motoryzacji to innowacyjni kierowcy jeżdżący po dobrej jakości drogach. To także wizja przyszłości z wszelkimi usprawnieniami i promocja nowoczesnych rozwiązań.

Korzyści z członkostwa w stowarzyszeniu KIEROWCA.PL:

• przynależność do wypływowej grupy, walczącej o poprawę jakości na polskich drogach
  • Twój głos nabiera znaczenia, a dzięki Tobie również głos całej grupy jest silniejszy
  • aktywny udział w zmianie polskich dróg na lepsze
  • udział w wielu akcjach stowarzyszenia Kierowca.pl (aktualna: urealnienie prędkości na polskich drogach)